Jak pokonać Plateaus i kontynuować utratę wagi

Jak pokonać Plateaus i kontynuować utratę wagi

Jeśli tracisz na wadze, ale walczysz, aby utrzymać go off, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić. Jedną z największych rzeczy jest znalezienie zarejestrowanego dietetyka, który może dać ci trochę pomocy. Możesz także spróbować technik de-stresujących. Możesz również śledzić swoje tętno i jeść dietę, która jest bogata w błonnik.

Eat a diet that’s high in fiber

Kiedy jesteś w środku plateau utraty wagi, jednym z najlepszych sposobów na pokonanie go jest spożywanie diety, która jest bogata w błonnik. To może pomóc Ci uzyskać impuls w swoim metabolizmie i utrzymać cię od przybierania na wadze. Ale należy uważać, aby nie spożywać zbyt dużo błonnika zbyt szybko. Możesz skończyć z gazami lub wzdęciami.

Błonnik jest również pomocny, jeśli cierpisz na problemy trawienne. Powinieneś porozmawiać z lekarzem o swojej diecie, zanim zaczniesz dodawać więcej błonnika do swoich potraw. Ponadto, należy również upewnić się, aby rozpocząć dodawanie błonnika powoli do swojej diety. Pozwoli to twojemu systemowi dostosować się do zmian.

Oprócz diety o wysokiej zawartości błonnika, powinieneś również przyjmować białko przy każdym posiłku. Może to pomóc Twojemu metabolizmowi spalić więcej kalorii niż węglowodany. Jeśli jesteś w środku plateau utraty wagi, można zwiększyć swój metabolizm poprzez zmianę aktywności fizycznej. To może utrzymać mięśnie zgadywanie, a to może zwiększyć poziom energii.

Dieta o wysokiej zawartości błonnika może pomóc Ci schudnąć, ale nie chcesz się przejadać. Powinieneś spróbować skupić się na jedzeniu zdrowej żywności, która jest niskokaloryczna. Należy jednak uważać, aby w diecie znalazły się produkty bogate w składniki odżywcze, takie jak warzywa, owoce i orzechy. To pomoże Ci pozostać zadowolonym.

Powinieneś również upewnić się, że nawadniasz się. Woda może utrzymać mięśnie w stanie nawodnienia i może pomóc Ci pozostać na dobrej drodze do utraty wagi. Ale powinieneś unikać picia cukrowych soków owocowych. Wiele z tych dostępnych na rynku napojów zawiera dużo cukru, co może zwiększyć ryzyko wystąpienia insulinooporności. Może to prowadzić do spowolnionego metabolizmu i zwiększonego ryzyka przyrostu wagi.

Kiedy jesteś na plateau utraty wagi, łatwo jest się zniechęcić. Ale można znaleźć kilka wspaniałych przepisów, które mogą pomóc w jego pokonaniu. Te przepisy są wysokie w błonnik, więc będziesz czuć się pełniejsze po jedzeniu ich. Plus, będziesz poprawić swoje zdrowie i zmniejszyć ryzyko cukrzycy, chorób serca i raka.

Obserwuj swoje tętno

Jednym z najlepszych sposobów na poprawę zdrowia jest obserwowanie swojego tętna. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz być sportowcem, aby czerpać z tego korzyści. Pilnowanie tętna może być bezbolesnym i bezproblemowym procesem. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz monitor tętna, na którym możesz polegać.

To może być najlepiej skonsultować się z profesjonalistą, ale istnieje wiele darmowych trackerów tętna online do wyboru. Sztuką jest, aby upewnić się, że masz monitor tętna, który jest wysokiej jakości i dokładne. Jest to ważny krok, ponieważ jeśli twoje serce nie pompuje z pełną wydajnością, nie spalasz tyle kalorii, ile powinieneś. Jest to również powód, dla którego powinieneś zrobić swoje badania przed zakupem monitora tętna.

Podczas gdy jesteś na to, zrobić szybki sklep porównania, aby zobaczyć, co najlepsze ceny są. Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że koszt trackera tętna jest mniej niż dziesiątą część procenta sexy newfangled gadżetów fitness z przeszłości.

Consult a registered dietician

A weight loss plateau can be a very frustrating experience. Najlepszym sposobem na jego pokonanie jest posiadanie realistycznego planu działania. Być może będziesz musiała zwiększyć ilość ćwiczeń i zmodyfikować swoją dietę, aby przez to przejść. Jeśli nie masz planu, powinieneś skonsultować się z zarejestrowanym dietetykiem.

Dietetyk może pomóc ci zorientować się, czy przyczyną twojego przyrostu masy ciała jest przyjmowanie lub wydatkowanie kalorii. Najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest wykonanie testu metabolicznego. Niektóre biura będą wykonywać ten test, aby określić swoje spoczynkowe tempo metabolizmu. Wskaźnik metabolizmu spoczynkowego jest tym, co określa twoje potrzeby kaloryczne. Jeśli Twoje tempo metabolizmu spoczynkowego jest niskie, możesz nie być w stanie schudnąć tak szybko, jak potrzebujesz.

Możesz dowiedzieć się, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na kalorie, korzystając z aplikacji lub śledząc swoje posiłki. Zarejestrowany dietetyk może również udzielić Ci porady na temat tego, jakie pokarmy są dla Ciebie dobre i jak wprowadzić ich więcej do swojej diety.

Możesz również porozmawiać z certyfikowanym trenerem osobistym. Kilka badań wykazało, że zróżnicowanie aktywności fizycznej może pomóc Ci spalić więcej kalorii. Możesz również spróbować interwałów na bieżni. Te interwały mogą składać się z kilku minut na wyższym nachyleniu, a następnie powrót do niższego nachylenia.

Istnieje kilka sposobów na pokonanie plateau utraty wagi, ale najważniejsza jest konsekwencja. Możesz zwiększyć ilość ćwiczeń i zmodyfikować swoją dietę, aby utrzymać poziom energii. Możesz również zmniejszyć swój stres, aby poprawić swoją utratę wagi. Jeśli nie masz planu, dobrze jest porozmawiać z lekarzem, aby sprawdzić, czy masz podstawowy stan medyczny, który wpływa na utratę wagi.

Jeśli potrzebujesz porozmawiać z dietetykiem, możesz znaleźć go online lub w lokalnym biurze. Należy omówić swoją obecną wagę i styl życia oraz zastanowić się, czy jesteś gotowy i zdolny do wdrożenia zalecanych zmian. Zarejestrowany dietetyk może pomóc Ci przejść przez plateau utraty wagi i kontynuować realizację swoich celów.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Ile jest kul w bilardzie?
Czytaj Dalej

Ile jest kul w bilardzie?

Jeśli interesujesz się bilardem, prawdopodobnie zastanawiasz się, ile kul jest używanych w tej grze. Odpowiedź na to pytanie…
Ile kosztuje bilard?
Czytaj Dalej

Ile kosztuje bilard?

Bilard to popularna gra, która cieszy się dużą popularnością wśród graczy na całym świecie. Gra ta wymaga od…
Ile kosztuje stół do bilarda?
Czytaj Dalej

Ile kosztuje stół do bilarda?

Planujesz zakup stołu do bilarda, ale nie wiesz, ile musisz wydać na ten cel? W tym artykule przedstawimy…